אני רוצה לקבל עוד פרטים שם פרטי שם משפחה נייד דוא״ל איך תרצה שנחזור אליך? טלפון דוא״ל ווצאפ תחום התעניינות תחום התעניינותהכשרה מקצועית ופיתוח קריירהיהדותמשפט גישור ובוררותקורסי העשרה אקדמייםקיימות וסביבהטכנולוגיה וסייברניהול ועסקיםפסיכולוגיה ופסיכותרפיהחינוך והוראהאימון והנחיהנדל"ן ויזמותתקשורת ושיווקייעוץ ארגוני ומשאבי אנושתרבות רוח והעשרהפיננסים וכלכלהתרגום לשון ושפותרפואה ובריאות אישור לקבל מבר-אילן מידע ועדכונים איתור, גיוס ומיון משאבי אנוש כלים ומיומנויות להשגת ההון האנושי המתאים ביותר לארגון היקף הקורס אורכה של התוכנית 30 שעות מחזורי פתיחה 10/12/2024 - ערבשלישי מתכונת הקורס פרונטלי מנהל הקורס אביתר עמיר אודות כמנהל גיוס, יש לך אחריות כבדה בגיוס ההון האנושי עליו מבוססת הצלחת הארגון. התאמת המגויסים החדשים לשורות הארגון ולאופיו ואיכותם המקצועית, תלויה רבות במיומנויותיך המגוונות, בזיהוי הפוטנציאל האנושי וביכולות האבחון שלך, כמו גם בשליטתך בכלי הגיוס המגוונים והמשתנים העומדים לרשותך בעידן הטכנולוגי. הקורס לאיתור, גיוס ומיון משאבי אנוש יעניק לך כלים ומיומנויות לאיתור וגיוס ההון האנושי המתאים ביותר לצרכי הארגון.הקורס יכשיר את משתתפיו לשימוש מעשי בתהליכי איתור מקורות הגיוס, אבחון מועמדים לעבודה, קבלת החלטות, שימוש בתהליכי גיוס באמצעות הרשתות החברתיות, ניהול ראיון אישי וניהול תהליך הקליטה. הקורס מנוהל על ידי ביראד לימודי תעודה מתקדמים ניהול הקורס אביתר עמיר מרצים נוספים אורית רונן שירה, אורית אדלר, אביתר עמיר מחזורי פתיחה 10/12/2024 - ערבימי שלישי בין השעות 17:00 - 21:00 היקף הקורס אורכה של התוכנית 30 שעות תכני הקורס יועברו באמצעות הרצאות, דיונים, סדנאות וסימולציות 30 למי מיועד הקורס? מיועד למנהלים, לאנשי גיוס ומשאבי אנוש בארגון ובחברות כ"א ולמתעניינים בתחום. תנאי הקבלה 12 שנות לימוד נושאי הלימוד העמקת הידע והבנת הרציונל והתפיסה העומדים בבסיס תהליכי איתור, מיון, גיוס וקליטת מועמדים לעבודה בארגונים.הקניית מיומנויות וכלים לביצוע אבחון לשם קביעת התאמת המועמדים לתפקיד המיועד.התנסות בהפעלת שיטות אבחון ושימוש בכלי מיון, גיוס וקליטה לארגונים. שימוש בכלים דיגיטאליים ורשתות חברתיות לאיתור מקורות גיוס ומועמדים עתידיים.תכני הקורס יועברו באמצעות הרצאות, דיונים, סדנאות וסימולציות. תעודה תעודה של ביראד לימודי תעודה מתקדמים תינתן לעומדים בכל דרישות הקורס, הכוללות נוכחות של 90% לפחות משעות הלימוד. אולי יעניין אותך גם ניהול משאבי אנוש 200 שעות | הקהל הרחב, מנהלים ניהול משאבי אנוש כלים וידע יישומי לצרכי הסמכה כמומחה בכיר לניהול משאבי אנוש בארגונים עסקיים וציבוריים אביתר עמיר פרונטלי קורס 200 ניהול תחום קיימות וסביבה 84 שעות | הקהל הרחב, מורים ואנשי חינוך, מנהלים ניהול תחום קיימות וסביבה לניהול פרויקטים במגזר הפרטי והציבורי דיקלה זיסמן מקוון קורס 84 לכל הקורסים באקדימה